Tr  Eng

Hakkımızda

Yeni kurmuş olduğumuz şirketimiz Mebsen ile Almanyada üretilen yüksek kaliteli ve etkili Clean2Go ürünlerini ülkemize kazandırmak adına bu yola çıktık.
 
Clean2Go ürünlerinin üreticisi Alman araştırmacı Mattihas Oesterwinter ve ekibidir. Bu ekip, çeşitli üniversitelerde görevli ve enstitülerde çalışan nitelikli pozisyonlara sahip 13 kişilik bir araştırma grubudur.
 
Bu deneyimli grubun 2019 yılında geliştirmiş olduğu ayakkabı temizleme spreyi, kalitesi ve üstün etkisiyle yurt dışında tescillenmiş başarılara sahiptir. Şu an Almanya ve Avusturya gibi ülkelerde trend ürün konumunda bulunmaktadır.
 

Clean2Go artık Türkiyede

Clean2go Türkiye temsilciliği Mebsen olarak, yeni girmiş olduğumuz ülke pazarına böylesine nitelikli, deneyim ve bilgiye sahip bir ekibin ürünlerini kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.
 
Dünyamızı ve yaşamımızı korumak adına doğaya ve insan sağlığına zararı olmayan bu tarz yenilikçi ve sürdürülebilir ürünleri sizlerle buluşturmak en önemli amaçlarımızdan biri.
 
Mebsen olarak Mattihas Oesterwinter ve ekibinin tescilli ve çeşitli sertifikalara sahip daha bir çok ürününü Clean2Go Türkiye temsilciliği Mebsen olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.
 
Bizim güvencemiz ürün kalitemiz.
İletişim
 
+90 (537) 052 81 24
+90 (535) 428 34 61
 
Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi Begonvil Sokak NEF03 Kağıthane / İstanbul - Türkiye
 
info@clean2go.com.tr
info@mebsen.com.tr
Tüm Hakları Saklıdır 2023 ®
  
Clean2Go ve Mebsen hakkında bilgiler.